• ASTIBO - фустан со преубави цветни мотиви

  MKD 3990.00

  MKD 2990.00

 • SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

  MKD 480.00

  MKD 390.00

 • MACA FACTORY - малку поинаков несесер за шминки

  MKD 699.00

  MKD 499.00

 

 

Silky Blusher - руменило

Matt Pluss Liquid Foundation

The Stylist - маскара

 

          NEW IN THIS WEEK        

SEVENTEEN Brow Elegance All Day Precision Liner - моливче за веѓи

SEVENTEEN Brow Elegance All Day Precision Liner - моливче за веѓи

MKD 350,00
Моливче со кое ќе добиете убаво обликувани веѓи...

SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

Regular Price: MKD 480,00

Special Price MKD 390,00

Eден од најдобрите коректори кои можат да се најдат на нашиот пазар...

SEVENTEEN Lash Elegance - маскара

SEVENTEEN Lash Elegance - маскара

MKD 550,00
Маскара за густи трепки со ефект на вештачки трепки...

MACA FACTORY - малку поинаков несесер за шминки

MACA FACTORY - малку поинаков несесер за шминки

Regular Price: MKD 699,00

Special Price MKD 499,00

Mини плик чанти за организирање шминки (и за се друго што ви паѓа на памет)...

#MyTrgovskiStyle

Место за вашите фотографии кои ги споделивте со хаштагот #MyTrgovskiStyle на Инстаграм или Фејсбук >>
Види повеќе >>