Silky Blusher - руменило

Matt Pluss Liquid Foundation

The Stylist - маскара

 

          NEW IN THIS WEEK        

MACA FACTORY - малку поинаков несесер за шминки

MACA FACTORY - малку поинаков несесер за шминки

Regular Price: MKD 699,00

Special Price MKD 499,00

Mини плик чанти за организирање шминки (и за се друго што ви паѓа на памет)...

SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

Regular Price: MKD 480,00

Special Price MKD 390,00

Eден од најдобрите коректори кои можат да се најдат на нашиот пазар...

ASTIBO - фустан со преубави цветни мотиви

ASTIBO - фустан со преубави цветни мотиви

Regular Price: MKD 3.990,00

Special Price MKD 2.990,00

Астибо пролет-лето 2016...

SEVENTEEN Lipstick Supreme - кармин

SEVENTEEN Lipstick Supreme - кармин

MKD 340,00
Кремаст кармин со протеини од соја ...

#MyTrgovskiStyle

Место за вашите фотографии кои ги споделивте со хаштагот #MyTrgovskiStyle на Инстаграм или Фејсбук >>
Види повеќе >>