ASTIBO Бордо капут со крзно

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO Бордо капут со крзно

Quick Overview

Бордо капут со крзно

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 8.590,00

Special Price MKD 6.790,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

ASTIBO Бордо капут со крзно

Состав

 

Шифра

Dilajla

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO Бордо капут со крзно

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value