ASTIBO - елегантен фустан со геометриски дезен

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO - елегантен фустан со геометриски дезен

Quick Overview

Астибо - Timeless collection 2015/2016

Достапност: На залиха

MKD 3.590,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Астибо - Timeless collection 2015/2016

Струкиран фустан „Хестија“ со геометриски дезен, со должина до под колена, со интересен детаљ на двете раменици – сребрени патенти.

Состав: вискоза со ликра

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO - елегантен фустан со геометриски дезен

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value