ASTIBO - фустан со долги ракави и кожен детаљ

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO - фустан со долги ракави и кожен детаљ

Quick Overview

Астибо - Timeless collection 2015/2016

Достапност: На залиха

MKD 3.590,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Астибо - Timeless collection 2015/2016

Асиметричен фустан „Пердика“ со долги ракави, во форма на силуета од едната страна, со еден ракав од еко кожа во сива боја, а другиот дел е од убаво изработена плетенина во песочна боја. Ваквиот интересен крој на овој фустан визуелно го издолжува телото и го прави повитко.

Состав – памук ликра + еко кожа

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO - фустан со долги ракави и кожен детаљ

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value