ASTIBO Капут со ракави од еко кожа

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO Капут со ракави од еко кожа

Quick Overview

Капут со ракави од еко кожа

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 5.290,00

Special Price MKD 4.190,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Црн капут/јакна со модерен крој, интересен детаљ на ракавите од еко кожа

Состав

 

Шифра

Debora

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO Капут со ракави од еко кожа

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value