ASTIBO Крзнен капут црн

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO Крзнен капут црн

Quick Overview

Долг црн крзнен капут

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 10.790,00

Special Price MKD 8.790,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Долг црн крзнен капут 

Состав

 

Шифра

Ketlin

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO Крзнен капут црн

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value