ASTIBO - фустан со преубави цветни мотиви

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO - фустан со преубави цветни мотиви

Quick Overview

Астибо пролет-лето 2016

Достапност: На залиха

MKD 3.990,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Астибо -  пролет-лето 2016

Оставете силен впечаток со парче облека со цветен дезен. Фустан со преубави цветни мотиви во прекрасни бои, со одличен ефект на сатенскиот ремен во виолетова боја и виолетов паспул на јаката. Совршен за боемски стил без напор, со силен моден впечаток. Комбинирајте го со кожена јакна која ќе го балансира целосниот изглед.

Состав: памук, лен

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO - фустан со преубави цветни мотиви

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value