Новогодишен сет со шминки + маица и несесер

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

Новогодишен сет со шминки + маица и несесер

Quick Overview

Кармин, маскара и сенка + маица и несесер

Достапност: На залиха

MKD 2.700,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

HAPPY NEW YEAR BEAUTY BOX

Барате сет шминки за совршен изглед за новогодишните празници или подарок за вашите сакани?

Имаме одличен предлог за вас.

Со овој сет ќе ја збогатите и освежите вашата лична колекција на производи за убавина, но исто така и ќе си обезбедите совршена шминка за најлудиот ден во годината. И тоа не е сè! Со сетот следува и несесер, како и една мнооогу кул маица од познатиот македонски бренд Factory, во која сигурно ќе привлечете внимание каде и да се појавите.

Како дојдовме до идеја да го направиме овој сет?

Во пресрет на новогодишните и божиќните празници, во соработка со модната блогерка Дани Ѓуровска решивме да ги избереме најдобрите производи од познатиот бренд за декоративна козметика Seventeen и да направиме сет кој ќе содржи сè што ви е потребно во овој празничен и еуфоричен период од годината. Новогодишниот сет е наречен едноставно Happy New Year Beauty Box и истиот можете да го порачате единствено преку Trgovski.mk. Секој сет содржи маскара The Stylist во црна нијанса со која можете да направите совршен ефект на вештачки трепки, кармин Matte Lasting Lipstick во боја по ваш избор (сите пет бои се хит, па која и да ја изберете нема да погрешите) и сенки за очи со светки (Extra Sparkle Shadow) со која совршено ќе го заокружите вашиот новогодишен изглед (од сенките можете да изберете златна или сребрена, во зависност од вашиот стајлинг). Со производите следува и несесер и една мноооогу кул кроп топ маица од македонскиот бренд Factory кои што Дани ги носи на фотографиите (дезенот на маицата можете да го изберете погоре).

Бонус?

Целиот сет го добивате за само 1490 денари, односно со 45% попуст на цените на поединечните производи во него. И тоа не е сè – сетот ќе ви го доставиме бесплатно до вашиот дом (или домот на вашите сакани со интересна порака)!

 

Секој сет содржи:

1. Кармин Matte Lasting Lipstick (боја по избор) 2. Маскара The Stylist  (боја - црна!) 3. Сенка за очи со светки (сребрена или златна нијанса, по ваш избор) 4. Несесер од македонскиот бренд Factory 5. Кроп топ маица (Factory)

 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: Новогодишен сет со шминки + маица и несесер

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value