MUST-HAVE BOX: Мат кармин + лак за нокти во боја која е хит оваа сезона

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

MUST-HAVE BOX: Мат кармин + лак за нокти во боја која е хит оваа сезона

Quick Overview

Трговски MUST-HAVE BOX лимитирано издание + бесплатна достава

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 1.190,00

Special Price MKD 999,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

TRGOVSKI MUST-HAVE BOX - лимитирано издание

ОК, признаваме дека не е лесно постојано да ги следите трендовите, па дури и кога работите како уредничка во моден магазин. Но, секогаш морате да имате некој џокер во ракавот, за секој случај. Ете, јас на пример секогаш го имам при рака овој мал сет шминки кој ми помага да се трансформирам кога ќе се појави ненадејна потреба за тоа. Тука е новиот лак за нокти The STUDIO Rapid Dry Lasting Color (No 14) од Seventeen кој гарантира совршен резултат и екстра брзо се суши. Лакот е во розова нијанса која е апсолутен хит за оваа сезона и која совршено одговара со мат карминот Longlasting Hydra Lipstick од Radiant Professional Make Up кој дефинитивно е еден од нашите омилени производи за оваа сезона. Но, тоа не е се! Покрај лакот и карминот во оваа колекција со прифатлива цена добивате и еден шик несесер од македонскиот бренд Simple, како и прекрасна дизајнирана кутија во која можете да ги чувате вашите шминки, накит или да ја искористите за некоја друга намена. Бонус? Па, покрај попустот, овој сет ќе ви го доставиме на домашна адреса бесплатно!

Ако сакате да изберете некоја друга нијанса, кликнете на линковите на самите производи, разгледајте ги нијансите, а потоа вратете се тука, и во коментарите наведете ги нијансите кои би сакале да ги добиете.

Секоја кутија содржи:

1. The STUDIO Rapid Dry Lasting Color од Seventeen ( Боја - No14). 2. Шик несесер од македонскиот бренд Simple 3. Фино дизајнирано кутивче во кое можете да чувате шминми, накит или да го искористите за некоја друга намена.

 

 

 

 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: MUST-HAVE BOX: Мат кармин + лак за нокти во боја која е хит оваа сезона

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value