MUST-HAVE BOX: Шминки кои морате да ги имате оваа сезона

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

MUST-HAVE BOX: Шминки кои морате да ги имате оваа сезона

Quick Overview

Трговски MUST-HAVE BOX лимитирано издание

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 1.300,00

Special Price MKD 1.190,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

TRGOVSKI MUST-HAVE BOX

Сонце, убаво време и расположение кое не може да биде подобро. Или може? Секако дека може. Доколку во раце ви падне вистинската работа. Како на пример ова кутивче кое ќе ве натера да потскокнете од радост. Изгледа толку многу убаво и ги содржи сите работи што ви требаат да изгледате одлично и преку ден, и навечер, во сите можни пригоди. Тука е карминот Matte Lasting Lipstick од Seventeen со кремаст мат ефект, збогатен со масло од манго и јојоба за дополнителна хидратација на усните. Покрај карминот кој многу лесно се нанесува и не содржи парабени во секој пакет следува и лак за нокти The STUDIO Rapid Dry Lasting Color од истиот бренд во нијанса која одговара на нијансата на карминот кој што ќе го добиете со овој пакет во лимитирано издание. Овие нијанси специјално за вас ќе ги избере нашата позната бјути блогерка Алек Потер. Значи, при нарачката треба да наведете само каков тен и каква боја на коса имате, па соодветно на ова, ние ќе ги избереме нијансите на карминот и лакот за нокти коа најмногу ќе ви одговара. Покрај овие два производи тука е и маскарата X-Traordinaire во боја која ќе одговара со бојата на лакот и карминот Но, ова не е се! Во пакет со овој сет производи следува и неодоливиот несесер од брендот Simple, како и прекрасното кутивче во кое можете да ги чувате вашите модни додатоци, а сето ова го добивате за само 1290 денари!

Ве очекуваме!

Секоја кутија содржи:

1. Кармин Matte Lasting Lipstick (No 15). 2. Лак За нокти The Studio Rapid Dry Lasting Color (No. 14). 3. Маскара X-Traordinaire (01 black). 4. Шик несесер од македонскиот бренд Simple 5. Фино дизајнирано кутивче во кое можете да чувате накит или некои други модни додатоци.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: MUST-HAVE BOX: Шминки кои морате да ги имате оваа сезона

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value