MUST HAVE BOX: Три кармини од SEVENTEEN за вистинските заводнички

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

MUST HAVE BOX: Три кармини од SEVENTEEN за вистинските заводнички

Quick Overview

Трговски MUST-HAVE BOX лимитирано издание + бесплатна достава

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 1.490,00

Special Price MKD 1.190,00

OR

Детали

TRGOVSKI MUST-HAVE BOX - лимитирано издание

Денес сакаме да ви откриеме една мала, но корисна тајна. Секоја модерна девојка мора да има минимум три кармини во својот несесер за да и се најдат за различни расположенија и пригоди. Току и затоа ова е еден од нашите омилени сетови на овој сајт, бидејќи со овие три кармини можете одлично да си го поминете денот, но и да завршите на некоја забава во вечерните часови. Станува збор за познатиот кармин Matte Lasting Lipstick од Seventeen кој има кремаст мат ефект и е збогатен со масло од манго и јојоба за дополнителна хидратација на усните. Карминот се нанесува многу лесно и не содржи парабени, а со овој сет го добивате во три тренди нијанси, од кои за почеток би ви предложиле да ја изберете нежната розова нијанса која е апсолутен хит за оваа сезона. 

Покрај ова, сетот го добивате во пакет со прекрасен несесер од Simple + кутивче со дизајн за кој сме сигурни дека ќе му најдете и многу други намени. Бонус? Па, овој пакет кој е во лимитирано издание можете да го добиете по цена од само 1190 денари во која е вклучена и бесплатна достава до вашиот дом.

Секоја кутија содржи:

1. Три кармини Matte Lasting Lipstick од SEVENTEEN (бои - 15, 36, 37). 2. Шик несесер од македонскиот бренд Simple 3. Фино дизајнирано кутивче во кое можете да чувате накит или некои други модни додатоци.

 

 

 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: MUST HAVE BOX: Три кармини од SEVENTEEN за вистинските заводнички

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value