AA MEZZO LASER + 40 ноќен крем за намалување на брчки 50 мл

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

AA MEZZO LASER + 40 ноќен крем за намалување на брчки 50 мл

Quick Overview

Ноќна крема за намалување на брчки за лица со чувствителна кожа

Достапност: На залиха

MKD 525,00
OR

Детали

AA MEZZO LASER претставува револуционерен третман за чувствителна кожа, инспириран од ласерската прецизност и ефективноста на мезотерапијата. Наменети е за нега на кожа после 40 година Содржи хексапептиди NG+ за намалување на постоечките брчки и превенција од појава на нови, хијалуронска киселина за хидратација и измазнување на кожата и микропигменти за осветлување на кожата.

НОЌЕН КРЕМ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА БРЧКИ 40+
Регенерација + измазнување

Хексапептиди NG+ пептидите на новата генерација, ефикасно ја намалуваат појавата на ситни и длабоки брчки и го спречуваат нивното фиксирање.

Хијалуронската киселина ги навлажнува и пополнува брчките, спречувајќи ја нивната појава и ја прави кожата мазна. Чистото маслиново масло ја потхранува кожата, ги обновува клетките и го помага процесот на регенерација, со што се зголемува ефектот на намалување на брчките и измазнување на кожата. Витаминот Е, често нарекуван витамин на младоста, го штити епидермисот од губење на влажноста и еластичноста.

AA Cosmetics

Брендот AA значи ефективна нега на чувствителната кожа склона на алергии. Сите производи целосно се тестирани на чувствителна кожа склона на алергии • нашите формули се развиени во соработка со дерматолози и алерголози од Медицинскиот Универзитет во Гданск, Полска • користиме сертифицирани состојки, ослободени од алергени и иритирачки агенси • ги имплементираме најновите технологии и достигнувања во козметологијата и дерматологијата.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: AA MEZZO LASER + 40 ноќен крем за намалување на брчки 50 мл

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value