AA Oil Infusion +30 дневна крема за мулти хидратација и измазнување 50 мл

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

AA Oil Infusion +30 дневна крема за мулти хидратација и измазнување 50 мл

Quick Overview

AA Oil Infusion се креми за напреден третман против брчки

Достапност: На залиха

MKD 595,00
OR

Детали


AA Oil Infusion² се креми за напреден третман против брчки кои се засноваат на подмладувачкиот ефект на маслата од арган, марула, цубаки и инка инчи. Колекцијата содржи креми за нега на кожа после 30, 40 и 50 година од животот.

Состав на AA Oil Infusion² + 30 

Арган, масло од марула, Q10 UVA/UVB

МАСЛО ОД МАРУЛА, познато како “златен третман“ се добива од семе на дрво кое расте во Јужна Африка. Богато со природни антиоксиданси: витамин C и Е, полифони и омега 9 киселини. Интензивно ја измазнува и потхранува кожата, стимулирајќи обновување на кожата.

КОЕНЗИМОТ Q10 овозможува виталност на кожата и го забавува процесот на стареење.

АРГАНОВОТО МАСЛО ја потхранува и зајакнува кожата, ефективно регулирајќи го нивото на хидратција.

AA Cosmetics

Иновативна антиалергиска козметика за лице, без додаток на ПАРАБЕНИ, изработена по европски стандарди, по ДОСТАПНИ ЦЕНИ. Целата на оваа козметика е да им понуди на луѓето со чувствителна кожа и кожа склона кон алергии, модерна, ефикасна козметика за нега на кожата која нема да предизвика алергиски реакции и иритации. АA козметичката линија е синоним за профилактика и безбедност. АА производите се изработени од состојки со врвен квалитет состојки прочистени од алергени и контролирани во согласност со стандардите на фармацевтската индустрија.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: AA Oil Infusion +30 дневна крема за мулти хидратација и измазнување 50 мл

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value