SEVENTEEN Calcium & Vitamin B Complex Base

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

SEVENTEEN Calcium & Vitamin B Complex Base

Quick Overview

Основа со калциум и витамин Б комплекс за третман, заштита и зајакнување на ноктите.

Достапност: Нема на залиха

MKD 190,00

Детали

Производ за нега на нокти

Основа со калциум и витамин Б комплекс

ОПИС

Основа со калциум и витамин Б комплекс (Calcium & Vitamin B Complex Base) од SEVENTEEN за третман, заштита и зајакнување на ноктите. Станува збор за производ за третман и заштита што ги храни вашите нокти со што стануваат поотпорни на кршење и кој содржи калциум и витамин Б за зајакнување на ноктите. Се користи како основа врз која можете да ја нанесете вашата омилена боја за ова лето.

Како да го користите овој производ: Се користи како основа врз која можете да ја нанесете вашата омилена боја за ова лето.

BEAUTY трендови и совети за шминкање »

ИНФОРМАЦИИ ЗА БРЕНДОT

SEVENTEEN - бренд за декоративна козметика создаден пред 50 години, со широк спектар на производи и бои што одговараат на вашите најсофистицирани потреби.

СОСТОЈКИ

With calcium and vitamin B, to strengthen the nails ...

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: SEVENTEEN Calcium & Vitamin B Complex Base

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value