SEVENTEEN Fast Finish Extra Shine Top Coat

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

SEVENTEEN Fast Finish Extra Shine Top Coat

Quick Overview

Супер производ за екстра сјајни нокти

Достапност: Нема на залиха

MKD 190,00

Детали

Производ за нега на нокти од SEVENTEEN

Лак за екстра сјајни нокти Fast Finish Extra Shine Top Coat

ОПИС

Доколку сте зафатена жена и сакате да имате само сјајни нокти, тогаш ве советуваме да го пробате Fast Finish Extra Shine Top Coat од SEVENTEEN кој ги прават ноктите екстремно сјајни. Тие се ставаат над лакот и помагаат за побрзо сушење, но како што веќе рековме, доколку сте зафатена жена и имате некој важен деловен состанот, тогаш користите ги овие производи самостојно и ќе добиете совршени маникирани нокти без боја!

Мал совет на големи девојки: Ставете Fast Finish Extra Shine Top Coat над лакот за нокти кој веќе го имате. Откако брзо ќе се исуши, ќе им даде на вашите нокти свеж и штотуку „маникиран изглед“.

BEAUTY трендови и совети за шминкање »

ИНФОРМАЦИИ ЗА БРЕНДОT

SEVENTEEN - бренд за декоративна козметика создаден пред 50 години, со широк спектар на производи и бои што одговараат на вашите најсофистицирани потреби.

 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: SEVENTEEN Fast Finish Extra Shine Top Coat

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value