SEVENTEEN Nail Polish Remover

More Views

 • Брза испорака

  Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

 • Едноставно враќање

  Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

 • Потребна ви е Помош?

  Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

SEVENTEEN Nail Polish Remover

Quick Overview

The ideal way to offer your nails gentle care, when removing nail polish Available in two types: CONDITIONING FORMULA (pink) and HERBAL (green)

Достапност: Нема на залиха

MKD 299,00

Детали

Nail Polish Remover

The ideal way to offer your nails gentle care, when removing nail polish Available in two types: CONDITIONING FORMULA (pink) and HERBAL (green)

 • Two different products for nail polish removal
 • With lanolin, which provides nails with supreme care, while gently removing color
 • For sensitive nails, we recommend Herbal (green), specially designed formula containing a rich blend of herbal ingredients
 • For regular nails, we recommend Conditioning Formula (pink) which gently removes color, while at the same time providing nails with supreme care and protection

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: SEVENTEEN Nail Polish Remover

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value