SEVENTEEN Special Base - основа за нокти

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

SEVENTEEN Special Base - основа за нокти

Quick Overview

Специјалната основа „Special Base“ од SEVENTEEN за совршени раце и нокти

Достапност: Нема на залиха

MKD 190,00

Детали

Основа за нокти од SEVENTEEN

Специјална основа за нокти Special Base

ОПИС

Доколку сакате да имате совршени раце и нокти ви ја препорачуваме специјалната основа Special Base од SEVENTEEN, производ кој ги заштитува ноктите и ја прави површината на ноктот рамна и мазна. Содржи олигоелементи за зацврстување на ноктите. Се употребува како основа, пред да се стави лакот за нокти.

Основата е многу важна! Базата за нокти е најосновниот производ за нега на ноктите. Базите за нокти можат да се употребуваат под лакот за ноктии служат за да ја продолжат долготрајноста на лакот. Различните активни состојки кои ги содржат базите можат многу лесно да ги решат повеќетто проблеми што ги имате со ноктите.

BEAUTY трендови и совети за шминкање »

ИНФОРМАЦИИ ЗА БРЕНДОT

SEVENTEEN - бренд за декоративна козметика создаден пред 50 години, со широк спектар на производи и бои што одговараат на вашите најсофистицирани потреби.

СОСТОЈКИ

OFFERS NAILS GENTLE CARE AND PROTECTION. CONTAINS TRACE ELEMENTS THAT HARDEN THE NAILS, MAKING THEM MORE RESILIENT TO BREAKAGE ...

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: SEVENTEEN Special Base - основа за нокти

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value