SEVENTEEN Studio – 3 Step Manicure System

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

SEVENTEEN Studio – 3 Step Manicure System

Quick Overview

Комплетот дава совршен резултат со двапати поголема трајност ...

Достапност: На залиха

MKD 220,00

Maximum number of characters: 3

* Здаолжителни Полиња

Детали

Долготраен маникир во три чекори и во бои во кои можете да се вљубите на прв поглед. Комплетот дава совршен резултат со двапати поголема трајност, исклучителен сјај и значително намалување на времето кое ви е потребно за сушење на лакот. Овој комплет од SEVENTEEN се користи така што најпрво се нанесува прајмерот STUDIO Chip Resist што ја израмнува површината на ноктот и ја зголемува и отпорноста на ноктите и траењето на маникирот. Потоа со специјално дизајнираната четкичка нанесете два слоја од лакот за нокти The STUDIO Rapid Dry Lasting Color во вашата омилена боја за која ви гарантираме совршен резултат и екстра брзо сушење. И на крајот, заштитете ја бојата со безбојниот лак (the STUDIO Rapid Shield Top Shine) кој дава екстра сјај и овозможува маникирот да трае двапати подолго, а воедно и ќе изгледа уште попривлечно.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: SEVENTEEN Studio – 3 Step Manicure System

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value