SEVENTEEN Yellow Out - безбоен избелувач за нокти

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

SEVENTEEN Yellow Out - безбоен избелувач за нокти

Quick Overview

Проѕирен избелувач на нокти што користи нова технологија за заштита на нокти со иновативна формула

Достапност: Нема на залиха

MKD 190,00

Детали

Производ за нега на нокти од SEVENTEEN

Проѕирен избелувач на нокти Yellow Out - Clear Coat Nail Whitener

ОПИС

Доколку имате проблем со пожолтени ноти (ноктите можат да пожолтат од разни причини, на пример од пушењето) тогаш ве советуваме да го пробате Yellow Out - Clear Coat Nail Whitener призоводот за нега на нокти од SEVENTEEN што користи нова технологија за заштита на нокти со иновативна формула што го елиминира пожолтувањето на ноктите. Се употребува како основа, пред да се стави лакот за нокти.

Доколку сакате да имате совршени раце и нокти, не мора постојано да одите во козметички салони, туку вашиот совршен маникир можете да го направите и сами. За домашен маникир доволно е само еден ден во неделата, неколку производи за нега на ноктите и секако, триковите на холивудските мајстори.

BEAUTY трендови и совети за шминкање »

ИНФОРМАЦИИ ЗА БРЕНДОT

SEVENTEEN - бренд за декоративна козметика создаден пред 50 години, со широк спектар на производи и бои што одговараат на вашите најсофистицирани потреби.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: SEVENTEEN Yellow Out - безбоен избелувач за нокти

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value