RADIANT Softline Waterproof Eye Pencil - моливче за очи

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

RADIANT Softline Waterproof Eye Pencil - моливче за очи

Quick Overview

Водотпорен, мек молив за очи со интензитет и долготраен резулта

Достапност: На залиха

MKD 220,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Моливчето Softline Waterproof Eye Pencil содржат природни антиоксиданти, витамин Е и масло од јојоба кои не го иритираат окото и ви го даваат она што вас ви треба, долготраен, водоотпорен изглед без дамки! Искористете ги за да ја потенцирате или корегирате природната форма на вашите очи со помош на тенка и дефинирана или дебела и замаглена линија која што може да се создаде само со еден потег. Овие моливчиња се офталмолошки тестирани и погодни за лица кои носат леќи! Од едната страна добивате продукт кој лесно се наоштрува за да добиете потребната прецизност од како ќе се искористи, додека од другата страна добивате меко сунѓерче кое ви помага да создадете задимен изглед кој дополнително ќе ги истакне и потенцира очите. Овие моливчиња доаѓаат во повеќе од 25 нијанси и во две варијанти (Clasic и Smokey) кои ви даваат голем избор од кој можете да го одберете вашето ново, омилено. Моливчето е Офталмолошки тестирани, не ги иритираат очите и погодни за оние кои носат контакни леќи.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: RADIANT Softline Waterproof Eye Pencil - моливче за очи

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value