SEVENTEEN Brow Elegance All Day Precision Liner - моливче за веѓи

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

SEVENTEEN Brow Elegance All Day Precision Liner - моливче за веѓи

Quick Overview

Моливче со кое ќе добиете убаво обликувани веѓи

Достапност: На залиха

MKD 370,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Овој производ е идеален за изведување на сите нови техники на веѓите, дефинирање на соодветниот облик, корекција на евентуалните недостатоци и менување на бојата. Достапен е во шест интензивни бои, со долготраен ефект и е потполно стабилен на високите температури. Покрај преубавите нијанси тука е и специјално обликуваната четка за совршено нанесување на пудрестата текстура. Производот е офталмолошки тестиран, без парабени, и што можеби е најважно, и покрај високиот квалитет на производот, исиот може да се набави по крајно поволна цена.

Совет:

При изборот на вашето идеално моливче за веѓи треба да внимавате неговата текстура да не биде премногу мрсна, туку пудреста и колку што е можно подолготрајна. Да, во моментот во мода се широки природни веѓи, но без разлика, држете се кон правилото да не го менувате премногу природниот облик на веѓите, бидејќи токму таквиот облик најдобро стои и на тој начин, без разлика на актуелните козметички трендови, веѓите убаво ќе го заокружат вашето лице и ќе ги истакнете цртите, што е секогаш во мода.

 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: SEVENTEEN Brow Elegance All Day Precision Liner - моливче за веѓи

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value