SEVENTEEN Matt Pluss Liquid Foundation - течна мат пудра

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

SEVENTEEN Matt Pluss Liquid Foundation - течна мат пудра

Quick Overview

Долготрајна течна мат пудра Matt Pluss Liquid Foundation

Достапност: На залиха

MKD 690,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Течна мат пудра од SEVENTEEN

Долготрајна течна мат пудра Matt Pluss Liquid Foundation

ОПИС

Течната мат пудра Matt Pluss Liquid Foundation од SEVENTEEN е совршен избор за комбинирана и мрсна кожа. Покривна, долготрајна, со мат ефект и не содржи парабени. Со неа ќе имате чувство на свежина на лицето во текот на целиот ден.

Начин на употреба: Се нанесува многу лесно и со неа ќе добиете совршен природен изглед кој ќе остане на вашето лице преку целиот ден.

ИНФОРМАЦИИ ЗА БРЕНДОT

SEVENTEEN - бренд за декоративна козметика создаден пред 50 години, со широк спектар на производи и бои што одговараат на вашите најсофистицирани потреби.

СОСТОЈКИ
...

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: SEVENTEEN Matt Pluss Liquid Foundation - течна мат пудра

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value