MUST-HAVE BOX: Мини сет со три шминки со кои ќе изгледате како модна икона

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

MUST-HAVE BOX: Мини сет со три шминки со кои ќе изгледате како модна икона

Quick Overview

Трговски MUST-HAVE BOX лимитирано издание

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 1.570,00

Special Price MKD 1.290,00

OR

Детали

TRGOVSKI MUST-HAVE BOX

Не е тајна дека повеќето девојки сакаат да бидат убави и да се најдат во центарот на вниманието каде и да се појават. Сите понекогаш сакаме да се чувствуваме како кралици и да го имаме главниот збор. За ова не ви треба целиот тим на стилисти и фризери на Кардашијанките. Често пати е доволно да го имате вистинскиот став и малку креативност. Секако, и неопходните алатки, како на пример овој пакет кој содржи кармин, моливче и волшебен ајлајнер кои се сосема доволни за неодолив секси изглед. Станува збор за комплет кој е специјално избран од нашата позната бјути блогерка Алек Потер која го направи овој мини сет специјално за модните уреднички на Штипка со кои имаме одлична соработка. Ексклузивната колекција содржи црвен мат кармин Longlasting Hydra Lipstick од Radiant, моливче за очи Super Smooth Waterproof & Longstay Eyeliner Pencil 01 Black Velvet од Seventeen и ајлајнер High Precision Waterproof Liquid Eye Liner No 1 Carbon Black од Seventeen, кој е водоотпорен и има богата боја и сјаен ефект. Овие три производи ќе ви помогнат да добиете драматичен вечерен изглед, а карминот можете да го користите секогаш кога ќе посакате, и преку ден, и навечер. Бонус? Покрај убаво дизајнираното пакетче кое го добивате со овој мини сет шминки кое може да се користи за најразлични намени, со сетот добивате и прекрасен гратис несесер од македонскиот бренд Smile кој е совршен за чување на вашите омилени шминки.

Цена? Само 1290 денари за 3 производи + несесер + кутивче

Секоја кутија содржи:

1. Кармин Lasting Hydra Lipsticks од Radiant Professional Make Up ( Red, 07). 2. Моливче за очи Super Smooth Waterproof & Longstay Eye Liner Pencil 01 Black Velvet. 3. Ајлајнер High Precision Waterproof Liquid Eye Liner (No 1 Carbon Black). 4. Шик несесер од македонскиот бренд Simple 5. Фино дизајнирано кутивче во кое можете да чувате накит или некои други модни додатоци.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: MUST-HAVE BOX: Мини сет со три шминки со кои ќе изгледате како модна икона

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value