Radiant Magna Lash Mascara

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

Radiant Magna Lash Mascara

Quick Overview

Маскара од Radiant

Достапност: На залиха

MKD 680,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Маскара од Radiant

Magna Lash Mascara

ОПИС

Максимален волумен и совршено свиткување за секоја ваша трепка. Густа четка која ќе ги направи и најправите трепки, максимално свиткани и густи. Достапна во 5 бои

BEAUTY трендови и совети за шминкање »

ИНФОРМАЦИИ ЗА БРЕНДОT

...

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: Radiant Magna Lash Mascara

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Price
Value
Quality