Radiant Matt Lasting Lip Color SPF 15 - течен кармин

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

Radiant Matt Lasting Lip Color SPF 15 - течен кармин

Quick Overview

Matt Lasting Lip Color SPF 15 е долготраен, течен кармин со мат ефект и кремаста текстур

Достапност: На залиха

MKD 640,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

 

Кармин од Radiant

Matt Lasting Lip Color SPF 15 

ОПИС

Matt Lasting Lip Color SPF 15 е долготраен, течен кармин со мат ефект и кремаста текстура, збогатена со витамин Е и други природни состојки за екстра хидратација на усните.  Карминот има специјално сунѓересто четче за лесно нанесување.  Содржи сончеви филтри СПФ 15 за заштита од штетните сончеви зраци и НЕ содржи парабени. 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: Radiant Matt Lasting Lip Color SPF 15 - течен кармин

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value