SEVENTEEN All Day Lip Color - долготраен течен кармин

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

SEVENTEEN All Day Lip Color - долготраен течен кармин

Quick Overview

Не остава траги, не ги дехидрира усните и не содржи парабени, а ќе остане на вашите усни преку целиот ден

Достапност: На залиха

MKD 540,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Кармин од SEVENTEEN

Долготраен течен кармин All Day Lip Color

ОПИС

Пробаjте го долготрајниот течен кармин ALL DAY LIP COLOR од SEVENTEEN наменет за дами кои ги следат новите трендови во козметичката индустрија. Карминот не остава траги, не ги дехидрира усните и не содржи парабени, а ќе остане на вашите усни преку целиот ден. Созаден е за дами кои сакаат да гламурозна, фантастична и елегантна шминка, без разлика за која сезона се работи.

Кармините во интезивни нијанси се идеални за овој период од годината. Само водете сметка шминката на вашите очи да не биде пренагласена.

Погледнете ги советите за шминкање од врвни професионалци »

ИНФОРМАЦИИ ЗА БРЕНДОT

SEVENTEEN - бренд за декоративна козметика создаден пред 50 години, со широк спектар на производи и бои што одговараат на вашите најсофистицирани потреби.

СОСТОЈКИ

LONG LASTING RICH COLOR, DOES NOT MARK CUPS OR GLASSES, DOES NOT DRY THE LIPS, FAST DRYING AND PRECISE APPLICATION, PARABENS FREE ...

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: SEVENTEEN All Day Lip Color - долготраен течен кармин

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value