SEVENTEEN  Matte Lasting Lipstick - мат кармин СПФ 15

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

SEVENTEEN Matte Lasting Lipstick - мат кармин СПФ 15

Quick Overview

Мат кармин Matte Lasting Lipstick со заштитен фактор СПФ 15

Достапност: На залиха

MKD 300,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Кармин од SEVENTEEN

Мат кармин Matte Lasting Lipstick со заштитен фактор СПФ 15

ОПИС

Карминот Matte Lasting Lipstick од SEVENTEEN е со долготраен мат ефект на усните со интезивна летна нијанса со која дополнително ќе го истакнете вашиот исончан тен. Карминот е со заштитен фактор СПФ 15 за заштита од штетни сончеви зраци и збогатени со масло од манго и јојоба за длабока хидратација и нега на усните.

Погледнете ги советите за шминкање од врвни професионалци »

ИНФОРМАЦИИ ЗА БРЕНДОT

SEVENTEEN - бренд за декоративна козметика создаден пред 50 години, со широк спектар на производи и бои што одговараат на вашите најсофистицирани потреби.

СОСТОЈКИ

CONTAINS PROTECTIVE SUN FILTERS, WILD MANGO AND JOJOBA OIL, PARABENS FREE ...

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: SEVENTEEN Matte Lasting Lipstick - мат кармин СПФ 15

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value