SEVENTEEN Silky Blusher - руменило

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

SEVENTEEN Silky Blusher - руменило

Quick Overview

Руменило со бисерни честички за неповторлив сјај и супер природен ефект.

Достапност: На залиха

MKD 400,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Руменило од SEVENTEEN

Silky Blusher

ОПИС

Руменилото Silky Blusher од SEVENTEEN е со бисерни честички и е наменето за неповторлив сјај и супер природен ефект. Долготрајност и свежина преку целиот ден.

BEAUTY трендови и совети за шминкање »

ИНФОРМАЦИИ ЗА БРЕНДОT

SEVENTEEN - бренд за декоративна козметика создаден пред 50 години, со широк спектар на производи и бои што одговараат на вашите најсофистицирани потреби.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: SEVENTEEN Silky Blusher - руменило

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Price
Value
Quality