SEVENTEEN The Stylist - маскара

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

SEVENTEEN The Stylist - маскара

Quick Overview

Густина, должина и волумен за трепки кои навистина се издвојуваат

Достапност: На залиха

MKD 490,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Маскара од SEVENTEEN

Маскара за истакнување на трепките

ОПИС

Густина, должина и волумен за трепки кои навистина се издвојуваат.
The Stylist е идеална маскара за истакнување на трепките. Совршен баланс наволумен, должина и густина. Содржи специјални состојки за нега и заштита на трепките. Долготрајна и без згрутчување

BEAUTY трендови и совети за шминкање »

ИНФОРМАЦИИ ЗА БРЕНДОT

SEVENTEEN - бренд за декоративна козметика создаден пред 50 години, со широк спектар на производи и бои што одговараат на вашите најсофистицирани потреби.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: SEVENTEEN The Stylist - маскара

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value