Моментално сте на:

SEVENTEEN Natural Velvet Longlasting Matte Foundation - течна мат пудра
SEVENTEEN Pearl Blush Powder - бисерно руменило

SEVENTEEN Pearl Blush Powder - бисерно руменило

MKD 610,00
Бисерно руменило за свеж изглед и блескава кожа....
SEVENTEEN Silky Blusher - руменило

SEVENTEEN Silky Blusher - руменило

MKD 400,00
Руменило со бисерни честички за неповторлив сјај и супер природен ефект. ...
SEVENTEEN The Stylist - маскара

SEVENTEEN The Stylist - маскара

MKD 490,00
Густина, должина и волумен за трепки кои навистина се издвојуваат...
SEVENTEEN X-Traordinaire - маскара

SEVENTEEN X-Traordinaire - маскара

MKD 490,00
Маскара за 3 D трепки со специјална пластична четкичка...
SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

MKD 650,00
Eден од најдобрите коректори кои можат да се најдат на нашиот пазар...
SUMMER BEAUTY BOX By Stipka -  Limited Edition

SUMMER BEAUTY BOX By Stipka - Limited Edition

MKD 2.840,00
Сет од пудра, кармин и маскара спакувани во најшизичкиот несесер што сте го виделе...
Кутивче со шминки со кои ќе изгледате гламурозно и во понеделник!
Маскара и кармин за изглед на вистинска модна икона

Маскара и кармин за изглед на вистинска модна икона

Regular Price: MKD 680,00

Special Price MKD 590,00

Сет со мат кармин во боја по избор и маскара од Seventeen ...
Новогодишен сет со шминки + маица и несесер