Моментално сте на:

MUST-HAVE BOX лимитирано издание – се што ви е потребно за шик и весела зима!
MUST-HAVE BOX мини сет - кармин + маскара

MUST-HAVE BOX мини сет - кармин + маскара

Regular Price: MKD 860,00

Special Price MKD 660,00

Кутијата содржи кармин и маскара од Seventeen и два подметчи од Преплет....
Кутивче со шминки со кои ќе изгледате гламурозно и во понеделник!
SEVENTEEN Extra Sparkle Shadow сенка за очи

SEVENTEEN Extra Sparkle Shadow сенка за очи

MKD 280,00
Сенка за гламурозен изглед и блескав сјај на вашите очи....
SEVENTEEN Longstay Eye Brow Shaper Pencil  молив за веѓи

SEVENTEEN Longstay Eye Brow Shaper Pencil молив за веѓи

MKD 190,00
Mоливот за веѓи Longstay Eye Brow Shaper Pencil од Seventeen...
SEVENTEEN Matt Pluss Liquid Foundation - течна мат пудра

SEVENTEEN Matt Pluss Liquid Foundation - течна мат пудра

MKD 620,00
Долготрајна течна мат пудра Matt Pluss Liquid Foundation...
SEVENTEEN The Stylist - маскара

SEVENTEEN The Stylist - маскара

MKD 360,00
Густина, должина и волумен за трепки кои навистина се издвојуваат...
Ideal Cover Liquid Concealer

SEVENTEEN Ideal Cover Concealer - коректор

MKD 390,00
Течен коректор Ideal Cover Concealer од SEVENTEEN со специјално сунѓересто четче за лесно наесу...
SEVENTEEN Silky Blusher - руменило

SEVENTEEN Silky Blusher - руменило

MKD 400,00
Руменило со бисерни честички за неповторлив сјај и супер природен ефект. ...
SEVENTEEN Natural Matte Silky Blusher - руменило

SEVENTEEN Natural Matte Silky Blusher - руменило

MKD 400,00
Руменило со свиленкаста структура, во мат, природни нијанси....
Loose Face Powder