MUST HAVE BOX: Три кармини инспирирани од девојките од скопската модна недела совршени за омбре усни

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

MUST HAVE BOX: Три кармини инспирирани од девојките од скопската модна недела совршени за омбре усни

Quick Overview

Трговски MUST-HAVE BOX лимитирано издание

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 1.630,00

Special Price MKD 1.290,00

OR

Детали

TRGOVSKI MUST-HAVE-BOX - лимитирано издание

Кога станува збор за козметичките производи, понекогаш навистина мораме да се однесуваме како дел од жирито на некој натпревар за да ги избереме победниците кои заслужуваат место во нашиот пренатрупан несесер. Како и да е, за овие три кармини Longlasting Hydra Lipstick од Radiant секогаш мора да има место во првата постава, особено затоа што станува збор за професионални козметички производи кои имаат извонреден квалитет, а се достапни по супер цена. Сите три бои се инспирирани од главните бјути трендови за оваа сезона. Станува збор за кармин со долготраен мат ефект кој е збогатен со путер од диво манго и преставува совршена формула за дополнителна хидратација на усните. Карминот е сместен во тенко и елегантно пакување со впечатливи бели букви со логото на брендот и е доста практичен и за носење и за користење. Па, доколку сакате да изгледате неодоливо и шик, порачајте го ова прекрасно трио и подгответе се за новите предизвици со најмодерните пролетни бои на усните.

КАКО ДА КОРИСТИТЕ

Наш совет е оваа сезона задолжително да го пробате најновиот бјтути тренд – омбре усни. Најпрво нанесете ја на целата површина на усните светлата нијанса, а потоа нежно нанесете од розовиот (или црвениот) кармин само во делот на средината на усните. На крај притиснете ги усните и нежно измешајте ги нијансите една со друга.

Секоја кутија содржи:

1. Три кармини Long Lasting Hydra Lipsticks од Radiant Professional Make Up ( бои - 07 Red, 52 and 30 Fichsia). 2. Шик несесер од македонскиот бренд Simple 3. Фино дизајнирано кутивче во кое можете да чувате накит или некои други модни додатоци.

 

 

 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: MUST HAVE BOX: Три кармини инспирирани од девојките од скопската модна недела совршени за омбре усни

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value