Моментално сте на:

Ideal Cover Liquid Concealer

SEVENTEEN Ideal Cover Concealer - коректор

MKD 390,00
Течен коректор Ideal Cover Concealer од SEVENTEEN со специјално сунѓересто четче за лесно наесу...
SEVENTEEN Silky Blusher - руменило

SEVENTEEN Silky Blusher - руменило

MKD 400,00
Руменило со бисерни честички за неповторлив сјај и супер природен ефект. ...
SEVENTEEN Natural Matte Silky Blusher - руменило

SEVENTEEN Natural Matte Silky Blusher - руменило

MKD 400,00
Руменило со свиленкаста структура, во мат, природни нијанси....
Loose Face Powder
SEVENTEEN Natural Silky Compact Powder - камена пудра

SEVENTEEN Natural Silky Compact Powder - камена пудра

MKD 560,00
Камена пудра за максимална покривност и заштита совршена за сите типови на кожа...

Out of stock

Natural Silky Transparent Compact Powder

SEVENTEEN Natural Silky Transparent Compact Powder - камена пудра

MKD 560,00
Камена пудра со свиленкаста структура за природен, мат ефект на вашето лице...
SEVENTEEN All Day Lip Color - долготраен течен кармин

SEVENTEEN All Day Lip Color - долготраен течен кармин

MKD 470,00
Не остава траги, не ги дехидрира усните и не содржи парабени, а ќе остане на вашите ...

Out of stock

SEVENTEEN Special Base - основа за нокти

SEVENTEEN Special Base - основа за нокти

MKD 190,00
Специјалната основа „Special Base“ од SEVENTEEN за совршени раце и нокти...

Out of stock

SEVENTEEN Nail Polish Remover

SEVENTEEN Nail Polish Remover

MKD 299,00
The ideal way to offer your nails gentle care, when removing nail polish Available in two types: CONDITIONING FORMULA (pink) and HERBAL (green)...

Out of stock

SEVENTEEN Fast Finish Extra Shine Top Coat

SEVENTEEN Fast Finish Extra Shine Top Coat

MKD 190,00
Супер производ за екстра сјајни нокти...

Out of stock

SEVENTEEN Cuticle Remover Gel - гел за кутикули

SEVENTEEN Cuticle Remover Gel - гел за кутикули

MKD 190,00
Производ што ги омекнува кутикулите, за да можат полесно да бидат отстранети...