TRGOVSKI.MK - истражи ја онлајн продажбата!

Скокни на главната содржина »

 My Cart
Моја кошничка

Немате производи во Вашата кошничка.

Резултати од пребарување за 'extra'

Новогодишен сет со шминки + маица и несесер

Новогодишен сет со шминки + маица и несесер

Regular Price: MKD 2.700,00

Special Price MKD 1.490,00

Кармин, маскара и сенка + маица и несесер...
SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

Regular Price: MKD 650,00

Special Price MKD 520,00

Eден од најдобрите коректори кои можат да се најдат на нашиот пазар...
SEVENTEEN Extra Sparkle Shadow сенка за очи

SEVENTEEN Extra Sparkle Shadow сенка за очи

MKD 335,00
Сенка за гламурозен изглед и блескав сјај на вашите очи....

Out of stock

SEVENTEEN Fast Finish Extra Shine Top Coat

SEVENTEEN Fast Finish Extra Shine Top Coat

MKD 190,00
Супер производ за екстра сјајни нокти...
SEVENTEEN Supreme - лак за нокти

SEVENTEEN Supreme - лак за нокти

MKD 190,00
Лакови за нокти во широка палета на бои...
SEVENTEEN  Matte Lasting Lipstick - мат кармин СПФ 15

SEVENTEEN Matte Lasting Lipstick - мат кармин СПФ 15

MKD 300,00
Мат кармин Matte Lasting Lipstick со заштитен фактор СПФ 15...
SEVENTEEN Time Plus - долготрајна течна пудра

SEVENTEEN Time Plus - долготрајна течна пудра

MKD 420,00
Долготрајна течна пудра со супериорна покривност наменета за сите типови кожа...