LINEA COLLECTION црвен фустан до под колена

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

LINEA COLLECTION црвен фустан до под колена

Quick Overview

Тренди фустан со должина до под колена

Достапност: Нема на залиха

MKD 2.750,00

Детали

Фустан од Linea Collection

Тренди фустан со должина до под колена.

ИНФОРМАЦИИ ЗА БРЕНДОТ

Linea Collection е модна линија за денешната модно освестена жена. Едноставно се вклопува во вкусот на сите кои ја сакаат модата, а моделите им прилегаат на сите типови фигури. Во линијата доминираат парчиња кои се неизбежни за секоја деловна дама, но и атрактивни модели со врвна елеганција кои претставуваат одличен избор за различни вечерни пригоди за секоја современа жена.

СОСТАВ
...

SIZE & FIT
...

Боја: Црвена

Size Guide »

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: LINEA COLLECTION црвен фустан до под колена

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value