EMI NORIS Обетки асиметрични

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

EMI NORIS Обетки асиметрични

Quick Overview

Обетки асиметрични

Достапност: На залиха

MKD 1.000,00
OR

Детали

Обетки асиметрични

Димензии: околу 3 см х 7 см

Материјал: Дрво, гума, металм цимет, акрилик

ЕМИ НОРИС

Брендот е ориентиран првенствено на лимитирани едиции накит и мода. Накитот се карактеризира со иразен колорит и е изработен од различни матерјали меѓу кои доминира плексиглас, алкубонд, метал, а понатаму и природни матерјали, гума, дрво, плута,текстил,принтови,рециклажа и сл.  Се работи за костимски накит кој е урбан,фанки, хип, импресивен и шик, смел и екстравагантен, впечатлив накит карактеристичен за модните писти. Девојката за која е наменет е урбан бунтовник и не се плаши да се издвои од толпата. Таа го гледа светот како глобална сцена и ужива да биде во центар на истата. Меѓу клиентите на брендот се и познати музичарки, пеачки, актерки, и лица од културниот естаблишмент , кои го избираат накитот токму за сценски настапи.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: EMI NORIS Обетки асиметрични

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Value
Quality
Price