Моментално сте на:

Новогодишен сет со шминки + маица и несесер

Новогодишен сет со шминки + маица и несесер

Regular Price: MKD 2.700,00

Special Price MKD 1.490,00

Кармин, маскара и сенка + маица и несесер...
SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

Regular Price: MKD 650,00

Special Price MKD 520,00

Eден од најдобрите коректори кои можат да се најдат на нашиот пазар...
Radiant Matt Lasting Lip Color SPF 15 - течен кармин

Radiant Matt Lasting Lip Color SPF 15 - течен кармин

Regular Price: MKD 640,00

Special Price MKD 590,00

Matt Lasting Lip Color SPF 15 е долготраен, течен кармин со мат ефект и кремаста текстур...