Моментално сте на:

SUMMER BEAUTY BOX By Stipka -  Limited Edition

SUMMER BEAUTY BOX By Stipka - Limited Edition

MKD 2.840,00
Сет од пудра, кармин и маскара спакувани во најшизичкиот несесер што сте го виделе...
MACA FACTORY - малку поинаков несесер за шминки

MACA FACTORY - малку поинаков несесер за шминки

Regular Price: MKD 699,00

Special Price MKD 499,00

Mини плик чанти за организирање шминки (и за се друго што ви паѓа на памет)...
SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

Regular Price: MKD 480,00

Special Price MKD 390,00

Eден од најдобрите коректори кои можат да се најдат на нашиот пазар...
ASTIBO - фустан со преубави цветни мотиви

ASTIBO - фустан со преубави цветни мотиви

Regular Price: MKD 3.990,00

Special Price MKD 2.990,00

Астибо пролет-лето 2016...