Моментално сте на:

Новогодишен сет со шминки + маица и несесер
SEVENTEEN Brow Elegance All Day Precision Liner - моливче за веѓи

SEVENTEEN Brow Elegance All Day Precision Liner - моливче за веѓи

MKD 370,00
Моливче со кое ќе добиете убаво обликувани веѓи...
SEVENTEEN Studio – 3 Step Manicure System

SEVENTEEN Studio – 3 Step Manicure System

MKD 220,00
Комплетот дава совршен резултат со двапати поголема трајност ......
SUMMER BEAUTY BOX By Stipka -  Limited Edition

SUMMER BEAUTY BOX By Stipka - Limited Edition

MKD 2.840,00
Сет од пудра, кармин и маскара спакувани во најшизичкиот несесер што сте го виделе...
SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

SEVENTEEN Μatt Concealer Extra Coverage - коректор

MKD 650,00
Eден од најдобрите коректори кои можат да се најдат на нашиот пазар...
RADIANT Softline Waterproof Eye Pencil - моливче за очи

RADIANT Softline Waterproof Eye Pencil - моливче за очи

MKD 220,00
Водотпорен, мек молив за очи со интензитет и долготраен резулта...
MUST-HAVE BOX: Шминки кои морате да ги имате оваа сезона

MUST-HAVE BOX: Шминки кои морате да ги имате оваа сезона

Regular Price: MKD 1.300,00

Special Price MKD 1.190,00

Трговски MUST-HAVE BOX лимитирано издание...
MUST-HAVE BOX: Мини сет со три шминки со кои ќе изгледате како модна икона
MUST-HAVE BOX: Мат кармин + лак за нокти во боја која е хит оваа сезона

MUST-HAVE BOX: Мат кармин + лак за нокти во боја која е хит оваа сезона

Regular Price: MKD 1.190,00

Special Price MKD 999,00

Трговски MUST-HAVE BOX лимитирано издание + бесплатна достава...
MUST HAVE BOX: Три кармини од SEVENTEEN за вистинските заводнички

MUST HAVE BOX: Три кармини од SEVENTEEN за вистинските заводнички

Regular Price: MKD 1.490,00

Special Price MKD 1.190,00

Трговски MUST-HAVE BOX лимитирано издание + бесплатна достава...
Radiant Matt Lasting Lip Color SPF 15 - течен кармин

Radiant Matt Lasting Lip Color SPF 15 - течен кармин

MKD 640,00
Matt Lasting Lip Color SPF 15 е долготраен, течен кармин со мат ефект и кремаста текстур...