LINEA COLLECTION Елегантна блуза  со долг ракав

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

LINEA COLLECTION Елегантна блуза со долг ракав

Quick Overview

Елегантна блуза со долг ракав

Достапност: На залиха

MKD 1.190,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Блуза од брендот Linea Collection


ИНФОРМАЦИИ ЗА БРЕНДОТ

Штипската модна куќа Linea Collection e синоним за елеганција и женственост и нуди филозофија на облекување првенствено наменета за современи деловни жени. Но, иако во неа доминираат парчиња кои се неизбежни за секоја деловна дама, тука можат да се сретнат и атрактивни модели со врвна елеганција кои претставуваат одличен избор за различни вечерни пригоди за секоја жена.

СОСТАВ
52% Вискоза, 48% Рајон


ЗАБЕЛЕШКА

Висина на моделот: 176

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: LINEA COLLECTION Елегантна блуза со долг ракав

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Price
Value
Quality