SEVENTEEN Lipstick Supreme - кармин

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

SEVENTEEN Lipstick Supreme - кармин

Quick Overview

Кремаст кармин со протеини од соја

Достапност: На залиха

MKD 390,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Кармин од SEVENTEEN

Lipstick Supreme

ОПИС

Lipstick Supreme од SEVENTEEN е кремаст кармин збогатен со соини протеини за екстра хидратација и сончеви филтри за заштита од штетните сончеви зраци. Се одликува со долготраен ефект и е со широк спектар на бои во мат и бесерни нијанси. Ги заштитува и омекнува усните и дава природен изглед.

BEAUTY трендови и совети за шминкање »

ИНФОРМАЦИИ ЗА БРЕНДОT

SEVENTEEN - бренд за декоративна козметика создаден пред 50 години, со широк спектар на производи и бои што одговараат на вашите најсофистицирани потреби.

СОСТОЈКИ

WITH SOYA PROTEINS TO HELP MAINTAIN LIPS’ NATURAL MOISTURE LEVEL ...

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Customer Reviews

супер производ Review by gogo
Price
Value
Quality
го имам користено овој акрмин и е супер (Posted on 21.6.2015)

Напишете рецензија

Вие го оценувате: SEVENTEEN Lipstick Supreme - кармин

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value