ASTIBO Црна кошула

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO Црна кошула

Quick Overview

Црна кошула

Достапност: На залиха

MKD 1.850,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Кошула – класичен модел со модрен крој кој лежи убаво на телото, одговара како за млади така и за стари. Може да се носи во деловни комбинации, но и во кежуал изднија. Материјалот е памук и еластин.

Шифра:

132/17 B

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO Црна кошула

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value