ASTIBO Сукња со молив крој

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO Сукња со молив крој

Quick Overview

Сукња со молив крој

Достапност: На залиха

MKD 1.990,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Сукња со молив крој. Материјалот е направен од памук со вискоза, полиестер и ликра. На страните комбинација со материјал кој делува како кожа, односно како да има премаз со сјај, со дезен во предниот дел, додека во задниот дел е од ликра, со еластин со што кој одлично стои на женското тело

Шифра:

22/17 A

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO Сукња со молив крој

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value