FACTORY Маица бела „Not My Problem“ [Limited Edition]

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

FACTORY Маица бела „Not My Problem“ [Limited Edition]

Quick Overview

Бела женска маица од македонскиот бренд FACTORY.

Достапност: На залиха

MKD 690,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

EDITORS' NOTES 

Бела женска маица од македонскиот бренд FACTORY. Дезенот на маицата- „NOT MY PROBLEM" е натпис испишан со големи букви во црвена боја. Материјалот на маицата е 100% памук соодветен за летниот период и пријатен при носење. Има крој кој е подолг од класичните crop топови и е со кратки ракави кои се подвиткани и зашиени на краевите. 

Самата маица се вклопува во повеќе стилови и може да се носи со фармерки/панталони, шорц или пак здолниште. 

Limited edition / Ограничени количини!

PRODUCT DETAILS

Бела женска маица од македонскиот бренд  FACTORY

· Ткаенина
· Принтан дезен (Inspire)
· Кратки подвиткани ракави и зашиени на краевите 
· Должината на маицата е малку подолга од класичен crop top
· Броевите одговараат на нормална величина
· 100% Памук

Моделот е висок 165cm и носи величина Small

SIZE & FIT INFORMATION

Величина на моделот: UK S/ EU S/ US XS
Висина на моделот: 165cm

LOOK AFTER ME
Перење во машина според инструкциите на самата етикета. 

ABOUT ME
100% Памук

 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: FACTORY Маица бела „Not My Problem“ [Limited Edition]

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value