FACTORY Машка маица „Neuromancer“ [Limited Edition]

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

FACTORY Машка маица „Neuromancer“ [Limited Edition]

Quick Overview

Машка маица во светлo сива боја од македонскиот бренд FACTORY

Достапност: На залиха

MKD 1.490,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

ОПИС НА АРТИКЛОТ: 

Машка маица во светлo сива боја од македонскиот бренд FACTORY на која со црни букви пишува „Neuromancer“ (според романот на Вилијам Гибсон, основачот на сајберпанкот кој како жанр има тенденција да ги прикажува новите дигитални каубој-панкери кои се поигруваат и ги поместуваат границите на технологијата). Направена е од 100% памук со врвен квалитет, со опуштен крој кој стои убаво на секој тип на тело. Можете да ја носите со шорцеви, но и со фармерки и патики за топ вечерни комбинации.

Limited edition / Ограничени количини!

PRODUCT DETAILS

Сива машка маица од македонскиот бренд  FACTORY

· Ткаенина
· Принтан дезен
· Кратки ракави и опуштен крој 
· Броевите одговараат на нормална величина
· 100% Памук

Моделот е висок 181cm и носи величина XXL

SIZE & FIT INFORMATION

Величина на моделот: UK XXL/ EU XXL
Висина на моделот: 181cm

LOOK AFTER ME
Перење во машина според инструкциите на самата етикета. 

ABOUT ME
100% Памук

 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: FACTORY Машка маица „Neuromancer“ [Limited Edition]

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value