LINEA COLLECTION Блуза од жоржет, во пастелни бои

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

LINEA COLLECTION Блуза од жоржет, во пастелни бои

Quick Overview

Блуза со преклопи на предниот дел

Достапност: На залиха

MKD 1.690,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Блуза со преклопи на предниот дел

Состав:

100% вискоза

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: LINEA COLLECTION Блуза од жоржет, во пастелни бои

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value