FACTORY Машка маица „No Bad Energy“ во светло сива боја [Limited Edition]

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

FACTORY Машка маица „No Bad Energy“ во светло сива боја [Limited Edition]

Quick Overview

Машка маица во светлo сива боја од македонскиот бренд FACTORY

Достапност: На залиха

MKD 1.290,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

ОПИС НА АРТИКЛОТ: 

Машка маица во светлo сива боја од македонскиот бренд FACTORY  на која со големи црвени букви пишува „No Bad Energy“ во стилот на популарните Инстаграм пораки. Направена е од 100% памук со врвен квалитет, со совршен крој. Можете да ја носите со шорцеви, но и со фармерки и патики за топ вечерни комбинации.

Limited edition / Ограничени количини!

PRODUCT DETAILS

Сива машка маица од македонскиот бренд  FACTORY

· Ткаенина
· Принтан дезен
· Кратки ракави и опуштен крој 
· Броевите одговараат на нормална величина
· 100% Памук

Моделот е висок 181cm и носи величина XXL

SIZE & FIT INFORMATION

Величина на моделот: UK XXL/ EU XXL
Висина на моделот: 181cm

LOOK AFTER ME
Перење во машина според инструкциите на самата етикета. 

ABOUT ME
100% Памук

 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: FACTORY Машка маица „No Bad Energy“ во светло сива боја [Limited Edition]

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Price
Value
Quality