ASTIBO - елегантен фустан со лежерен крој

More Views

 • Брза испорака

  Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

 • Едноставно враќање

  Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

 • Потребна ви е Помош?

  Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO - елегантен фустан со лежерен крој

Quick Overview

Астибо пролет-лето 2016

Достапност: На залиха

MKD 3.990,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Астибо -  пролет-лето 2016

Фустан со лежерен крој и бели точки на црна основа, со интересен вертикална бела линија на средината која визуелно го издолжува телото. Фустанот е достапен во поголеми величини и одлично им прилега на покрупни дами.

Состав: вискоза полиестер

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO - елегантен фустан со лежерен крој

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value