ASTIBO -  фустан со интересен асиметричен детал

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO - фустан со интересен асиметричен детал

Quick Overview

Астибо пролет-лето 2016

Достапност: На залиха

MKD 3.190,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Астибо -  пролет-лето 2016

Лелеав фустан со интересен асиметричен детал во горниот дел кој имитира туника, додека во долниот дел содржи здолниште од ликра и делува како дводелна комбинација. Има широки полуракави кои се модерни оваа сезона и ремен од самиот материјал кој ја истакнува половината и дава одлична линија на телото.

Состав: ликра во долниот дел, вискоза и полиестер во горниот проѕирен дел

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO - фустан со интересен асиметричен детал

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value